Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Muerte68 #12022 üzenetére

    ezt meg cáfolnám.
    Anno 2 p9-liteot vettünk, eggyet nekem eggyet a páromnak.
    Az enyém 3 hónap után el lett adva, borzasztó gyenge multitask, és akadások miatt.
    Most megörököltem a a párom telefonját, mert iphone 5s-t vettünk neki.
    Official nougat rom fut rajta, volt system wipe is.
    Idegesítően lassú a telefon, például youtube, messenger alatt majdnem meg fagy.
    Ódágat zengtek az emberek itt a topikban hogy milyen jó lett vele a telefon, de azt kell mondjam a kis 5s is kenterbe veri.
    Asszony nem valami heavy user velem ellentétben, mégis panaszkodott folyamat hogy lassú akad.
    Akkor mondtam is neki, dehogy akad, azt gondoltam csak azért szidja mert szifon kell neki.
    Alig várom hogy ne legyen szükségem a dual simre, és én is váltok egy iphone SE-re.
    Mielőtt meg köveztek engem,lite előtt zuk z2 volt, redmi note 3 pro, amik vajsimák voltak, de még a meizu m5 telefonom is ami gyengébb elvileg , simábban futott mint a lite.
    Edigitalban lett véve egyébként a telefon , legutolsó ota van rajta.
    Jó multkorában meg lett kövezve szegény eladogeppc kollega , a kamera lagg miatt.
    Senkit nem akarok meg bántani, de nekem ez a véleményem hogy gyenge telefon .
    Mielőtt user errort kiabáltok , vagy hw hibát eggyik sem igaz.
    Első mint írtam, jó pár telefonom volt, másodiknál meg ugye 2 telefon is ugyanolyan lassú volt nálunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák