Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maffia91

    aktív tag

    válasz h3lios #603 üzenetére

    @h3lios
    @Quqesz

    Persze, vannak akik annyira áron alul adják el telefonjaikat pár hónap használat után. De én még mindig fenn vagyok akadva, hogy egy másfél hónapos készülék ára ekkorát zuhant... Gondoljunk csak bele, hogy mi lesz akkor, ha a legrosszabb forgatókönyvet vesszük alapul a 90 nap után?

    Nem azért rinyálok, mert eladáson gondolkozom, de borzasztóan frusztrál engem személy szerint, hogy az én pénztárcámhoz mérten nagyon sok pénzt adtam ki ezért a telefonért. Teszem hozzá Trámpi nyilatkozatig meg sem bántam egy másodpercre sem.
    Vigyázz rá az ember (fólia + tok), hogy értékálló maradjon a készüléke, ha mégis el szeretné adni, meg persze saját maga miatt is. De hogy saját hibáján kívül ekkora összeget bukjon...
    Egy szó, mint száz, frusztrál engem ez az egész.

    A másik dolog, hogyha maradunk a legrosszabb forgatókönyvnél! Én úgy gondolom, hogy a telefon megvételével megvásároltam a szoftveres fejlesztéseket és újításokat is legalább 2 évre. Tudom, én is tudom, sok új future nem volt az elmúlt 3-4 évben. De akkor is... Kifizettem ezt is! (ez olyan, mintha egy étteremben választok egy menüt, de csak a levest hozzák ki, mert a főételhez valót a beszállító nem hozta, de az árát ugyanúgy ki kell fizetnem)

    Biztonsági frissítések lesznek. Ez szerintem a minimum. Ha ezek se lennének, na akkor tényleg fél év után még egy nyalókát se vennék telefonnal, és bizonyos app-ok már nem is futnának rajta...

    A végén meg kell jegyezzem, hogy imádom a telefont, talán az eddigi legjobb készülékem! Nem bántam meg, hogy megvettem!
    Bocsánat ha hosszú voltam, csak gondoltam kiírom már a bánatom, ha már nem járok pszichológushoz :D

    Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

Új hozzászólás Aktív témák