Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz kali #6486 üzenetére

    Értelek, te értettél félre :) Én úgy értettem, hogy a felém közvetített info, ami alapján nem náluk van a gond, ha nem a huawei csinál valamit a telefonnal, az alapján gondolhatnám azt, hogy megvárom, míg a telenor megint értékesíti, mert az már működőképes lesz, míg megveszem esetleg máshol és az meg nem lesz okés később sem egy frissítés során. Igazából az egészből az jött le, hogy a telenor kurv*ra hazudik, most nem árulják, mert mindenki őket csesztetné non-stop telefonon, hogy hékás, rossz a telefonom, aztán amikor a huawei megoldja vhogy egy frissítéssel, akkor majd megint bátran árulni kezdik és azt mondják majd, hogy megoldották a problémát. Szóval bennem csak az a félelem volt, hogy esetleg megveszem a készüléket pl egy edigiben és arra nem lesz frissítés, közben meg a telenor kiadja megint a telefont, ami működni fog már. Logikailag eléggé nagy a bukó benne, hogy a korábbi eladott készülékeiket nem orvosolják majd, na de na.. beszari vagyok, amikor 200k összeget dobálok :) Konklúzió: telenor jól a pofámba hazudott :D

Új hozzászólás Aktív témák