Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szendy69

    tag

    Sziasztok! Akkor le írnám, hogy én hogyan frissítettem pitére! Szeretném az elején le szögezni, hogy mindenki csak saját felelősségére csinálja, az esetleges hibákért felelősséget nem vállalok! Ez annak lehet jó akik még nem kapták meg OTA-n vagy nem működik nekik sem (mint nekem se) a router beállításaiban a mókolás és nem szeretnének várni rá amíg hivatalosan ki adják a telefonjukra (mint én :DD)
    Szóval!
    Szükséged lesz egy pendrive-va, ami legalább 8 gigás, és egy otg kábelra.
    Fontos, hogy a pendrive le legyen formázva EXFAT!!!!! fájlrendszerre!
    Itt a link, ahol le tudjátok tölteni magát a szoftvert, ez majdnem 6gb, ugyanis tartalmazza az L09 és L29 romot is! [link]
    Letöltés után ki csomagolod a fájlt, a dload mappát meg nyitod és meg találod benne a két romot (L09, L29) értelemszerűen ha neked single sim-es a telód, akkor az L09-est meghagyod az L29-est pedig törlöd, és fordítva... Ezután át húzod a formázott pendrive-ra!
    Fontos, hogy biztonsági mentést csinálj mert ezzel minden adat törlődik!!!
    Most pedig kapcsold ki a telód, majd a jobb oldali 3 fizikai gombot egyszerre be nyomod és nyomva tartod, addig, amíg az Emui logó be nem jön. Innentől kezdve minden automatikusan halad, hátra dőlsz, vagy a nagy izgalomba el szívsz egy cigit! :DD
    És semmiképpen ne érj hozzá, nehogy el mozduljon a pendrive!!!!

    Remélem tudtam segíteni, ha esetleg el akadsz valahol, szívesen segítek!
    Boldog Új évet mindenkinek! 🍸🍾🥂

Új hozzászólás Aktív témák