Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz ΞΔGLΞ #15461 üzenetére

    Nekem "csak" 6 hónapos a telefon, mert bár vettem egyet a megjelenés napján, de aztán az egykártyást lecseréltem januárban kétkártyásra, de írtak itt sokan 7 - 8 hónapost is, hogy semmi gond.
    Összességében és arányában szerintem kevés van itt (látványosan) beégve, az S8 és Note 8 topikokban sem jobb a helyzet, sőt. (Ezeket követtem legalábbis.)

    hacki87: A beépített, házilag nem cserélhető akkumulátorra megadják a 2 év jótállást, mivel így a szó szorosabb értelmében nem tartozék.

    majszter99: A régebbi (Samsung) telefonoknál, illetve kijelzőknél több beégés volt, csak akkoriban nem foglalkoztak még ennyire ezzel a felhasználók, nem nézték annyian külön alkalmazásokkal...stb.
    Valamennyit javult a technológia, de teljesen nem tudják kiküszöbölni, mert ez ilyen.
    Más kérdés, hogy itt vagy más, kapcsolódó Samsung telefonok topikjában is sok olyan telefon van, amire írnak beégést, de a gyakorlati használat során nem igazán vennék észre, csak külön alkalmazással és egyik vagy másik meghatározott színt megjelenítve.

    jézusom: Egykártyás (szolgáltatós) készülékekre nincs még így frissítés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák