Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karelgott12

    tag

    válasz Cunaja #19577 üzenetére

    Először is köszönöm a munkádat, és hogy foglalkoztál ezzel a fagyás, újraindítás problémával.
    Minden amit eddig készítettél a romok, viper4audio teljesen jól működnek. Viszont ezzel a tuning kernellel meggyűlik a bajom. Fogalmam sincs mi okozhatja a gondot nálam. Korábban írtam, hogy már tiszta rendszer telepítésnél is jelentkeztek ezek - amikor még semmilyen általam használt alkalmazás nem volt felrakva.
    Miután feltettem ezt a javított verziót és frissítettem a supersu-t, kiírta, hogy sikeres telepítés, indítsam újra a telefont. Újraindítás után a supersu-t megnyitva ez az üzenet fogadott:

    Root checker-rel viszont ez:

    Gondoltam, egy újraindítás nem árthat. Megállt az újraindítás logónál, és csak a power gomb hosszú nyomásával tudtam kikapcsolni. Amikor be tudtam kapcsolni, beléptem a supersu-ba. Ekkor már rendben talált mindent, nem volt hiba üzenet. Ezalatt többször fagyott és indított újra a teló. Ezután csináltam egy dalvik + cache törlést - Zeon írta, hogy ezután már nála nem volt gond. Miután ez megvolt, elkezdett folyamatosan újraindítani. Nem nyúltam hozzá. Amikor egyszer csak abbahagyta és felállt a rendszer, nem volt mobil jel és wifi sem,

    és - isten tudja miért - leválasztotta a külső sd kártyát is. Amikor elsötétült a képernyő és fel akartam ébreszteni, akkor azonnal újraindult. Ha feloldottam a képernyőzárat, akkor lefagyott majd újraindult. Esélyem se volt felcsatolni. Végül kiszedtem a kártyát, felmásoltam rá az eredeti kernelt, és TWRP-ből visszatettem.

    Remélem, másoknak működik. Nekem valamiért nem akar.

Új hozzászólás Aktív témák