Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • MerLinh

    senior tag

    válasz Pistakiss #30950 üzenetére

    Azt irtam hogy ez az egyik =) nem ez az egyetlen oka =) hát hallgatok sok mindent, vivaldit, chopint, beethovent, paul oakenfoldot (van aláírásom is tőle), john digweedet =) illetve én egy fémházasért bármilyen kütyüt lecserélek, hisz csak egy kütyü nekem, használati cucc =)
    Bármilyen jó, eszmei érték az emlékben marad =) és soha többé tegra meg nvidia, ha játszanék csak szaggatna a ráírt játék akkor meg minek olyan hardver ha nem viszi a thdt (csak azért mondom mert orrba-szájba reklámozza az nvidia és hát a valóság néha nem úgy jön be).....
    És nem tudom hogy vagy vele, de nekem az agybadugós teljesen kizárja a külvilágot, lehet csak nekem deformált a fülem nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Új hozzászólás Aktív témák