Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz Xaels #13015 üzenetére

    Nem tetszik az app designja.
    Meg sokkal halkabb vele a zene fülesen mint a gyári appal.

    Ra's al GHul:
    A videóddal lesz valami. Szarul van dekódolva. Az hogy AVI nem jelent semmit sem.
    Nekem eddig mindent vitt simán, még a FULL HD-s avikat is.... ha meg más app se viszi, akkor biztos hogy nem a teló a hibás....
    próbáld meg más lejátszóval. MX PLayer nálam még nem lépett ki semmiből. Harveres vagy szoftveres dekódolást használsz benne?

    zsofzsof12

    -Szerintem ha nem cseréltél ROM-ot akkor működik, törölteket nem tudom vissza tudja e tenni....
    -Nekem ráment az OTA, akkor is rootolva volt, bootloader nyitva volt, voltak alkalmazások letiltva is, de törölve nem volt semmi, se mod telepítve, de gondolom felül tudja írni amit kell vagy ami nincs rajta rátenni tehát menni fog az OTA ha a gyári recovery vissza van téve
    -Sehogy, engem is idegesített, válts Chromera, vagy ha kell a FLASH akkor Opera, vagy Firefox
    -RUU-t nem tudom, nem próbáltam még, de amennyire én tudom csak zártra megy fel RUU
    -Nem tudom, de nálam is ugyan ez van a telefonkönyvben.... pedig Face hozzárendelés is van a kontaktokhoz és szinkron is belőve, Frienstream is
    -Igen, gyárilag ODEXELT a 4.0.4, ezért lett gyorsabb és ezért van több szabad RAM
    -Na ilyet még sosem kerestem... körülnézek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák