Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz mumk1 #10654 üzenetére

    én is így értettem, tehát visszaraksz mindent, eltelik a mágikus 1-2 hét és tadaaam a droid meglassul. Én eddig még csak ilyet láttam.

    A One X is belassult most nekem mióta megvan. Ráadásul pont ugyan azokkal a beállításokkal amit hurrikán is használ. Tehát nem értem, lehet valami app okozhatja nálam, amit ő esetleg nem használ.

    A lassulást már csak azért sem értem, mert nem vagyok egy app huszár, nem telepítek mindent amit látok, sőt, alig szoktam használni a market-ot. Van pár bejáratott app-om, ezeket használom már lassan 2 éve, csak az épp aktuális telefonon.
    Kivételt képez ez alól pár játék, mert a szokásoson kívül most van a telón egy Dead Trigger, Real Racing 2, AuraLux, FPse, Heroes Call, MC3, NFS Shift, The Dark Night Rises és egy gyári játék a Teeter.

    Ja és eddig a nova launcher volt fenn Nexus S-en azt cseréltem Apex-re.

    mielőtt valaki megbélyegezne, a Real Racing 2-n kívül (a market szerint a One X-el nem kompatibilis tehát meg sem tudom venni...) az összes játékom kivan fizetve és a márketból származik. Öreg vagyok én már a warez izgalmaihoz.

    Egyébként látom megártott a tegnapi meleg mindenkinek... olyan harapós most mindenki...

Új hozzászólás Aktív témák