Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz hurrikan #10594 üzenetére

    Persze tudom, minap csajommal voltunk egy T-Pont-ban és nézegettük a Note-ot is.
    Szerintem az már kényelmetlenül nagy, nyomkodtam egy 5 percet, de nem tetszett.
    Tabletnek kicsi, telefonnak viccesen nagy. Barátnőm szerint ciki is ezzel telefonálni, el nem tudná képzelni magát ezzel a Note-al az utcán.
    Én mondjuk igen, de túl nagy már, nálam ez a One X, SGS3 az, ami a felső határ.
    El-el vagyok vele, de ezek is már kétkezesek bőven.

    joey20: Nálam ez a tabletláz is lecsökkent. Vettem egy iPad3-at első tabletnek kipróbálni, amíg megvolt az újdonság varázsa addig sokat nyomogattam, de most már annyira ágyban meg máshol sem használom. El mondjuk nem adom, mert az asszony szereti, őt nem láttam PC előtt mióta megvan, szóval már csak miatta is marad, de nekem inkább telefon kell. Utcára ez amúgy túl nagy, maximum alap notebook-ot lehet szvsz leváltani tablettel, telefont semmiképen. De mi is csak ágyban használjuk, meg én budin. :DDD De ezek is ritkák, én elvagyok telefonon, itthon meg PC-ről netezem.
    Játékra ezek meg alkalmatlanok, egyrészt gagyik vannak rá azért összehasonlítva PC-vel vagy konzollal, másrészt irányítani se lehet. Én az iPad-et pl. át sem érem rendesen, így fps kilőve, autós mondjuk nem rossz rajta, de telefon is elég ezekre...
    Nálam kimúlt a tablet láz, bár kipróbálni jó volt, asszony meg jól járt vele, neki ingyen volt és imádja legalább.

    Cybertrone: Az a baj nem tudod hova tenni. Már a 7" is táska méret szerintem, abban kéne hurcibálni. Hát még az iPad, ezek szvsz csak otthonra jók, meg kávézók, munkahely, akinek olyan stb. de utcára nem! Esetleg suli aki még jár. Azt tudom, hogy ha 3-4-5 évvel korábban lettek volna ezek a kütyük vittem volna középsuliba órára be játszani meg netezni, milyen jó lett volna.:D

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák