Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pulguinha

    aktív tag

    Sziasztok,
    Bár még sosem volt HTC-m, imádom őket és végre közeledik a nap, hogy beteljesedjen a szerelem :)
    Azonban komolyan gondolkodóba estem, hogy Desire X vagy Desire C???
    Nálam a Desire és Rhyme az alap, ahhoz mérem őket. Tudom régi darabok, de minőségben, stílusban, tudásban szerintem még mindig jók :)
    Szolgáltatónál venném, mivel ott most aránylag kedvező árral vehetném meg, persze ez szubjektív, a C 25.000 volna az X, pont a duplája (na ez nem annyira szimpi, sőt).
    Ami a fejtörést okozza, megéri-e a dupláját kifizetni, mert ahogy olvastam hiába az erősebb va az X alatt, nem optimalizálták úgy mint a C-t, de lehet tévedek, ezt a részét nem vágom :)?
    Ami nekem fontos, hogy ne akadjon, akár több futó program, weboldal mellett sem, a kép minősége jó legyen és a hang is természetesen, hiszen mégis csak telefonról van szó. A kamera nem egy létfontosságú, de azért a HD-t jó lenne ha le tudná játszani, 4"-on szerintem már nézhető egy film vidáman. Reméltem, hogy az X esetében (mivel hardw. szinten többet tud) azért esetleg egy MX Player-el ez megoldható, de láttam olyan hozzászólást, miszerint sajnos nem. Erről van esetleg tapasztalat?
    Párom C-je van, külsőre jobban tetszik, főleg a piros (igen, lány vagyok:D), de még nem engedte bitorolni és egy teszt videon, amit láttam, szépen akadozott. :F
    A noti. led is hasznos volna az állandó netes csevegések miatt, hogy lássam ha írtak és ugye az is csak az egyikben van :(
    Szóval mi a véleményetek?
    Amint tudom megyek megnyomkodom, de még sehol nincs kirakva
    Bár szerintem ha még létezne szolg. kínálatban vagy megbízható üzletben a Rhyme, gondolkodás nélkül megvenném, de így a jelenlegi helyzetben C vagy X szerintetek? :)
    Előre is köszönöm a segítséget és bocsi a novelláért :R

Új hozzászólás Aktív témák