Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #317 üzenetére

    hááát kipróbáltam, megnyomkodtam hosszú ideig :)

    nem akarok trollkodni de marad a Galaxy S

    az anyaghasználat példás, bár a kiállított darabon is közelről megfigyelve ahol a LED van ott lyukas volt, de csak kicsit :D volt a fórumon(végigolvastam) erről szó, 100.000 forintos telónal ez elfogadhatatlan(persze lehet van tökéletes példány is), sötétben feltünő, bár igaz az sgs meg recsegős ropogós anyagból van :D a hátlap jól illeszkedett az akkunál a kiállított példányon

    a kijelzője nemigazán tetszik, fakó(nem azért mert az Amoled tulszaturáltsága és mély feketéje után, mert láttam az ACER STREAM kijelzője például még az AMOLEDnél is jobb volt annyira gyönyörű tűéles és kontrasztos volt), az Amoled se tökéletes(nem színhű pentile matrix, a valóságban kisebb felbontású), de azért jobban tetszik a Samu kijelzője :)

    tehát összegezve:

    +sokkal jobb az anyaghasználat, nem recseg ropog, fém is van :K
    +kisebb, bár vastagabb, de azért kompaktabb nem lapát/tepsi :D
    +Sense
    +zseblámpa
    -/+picit nehezebb, nem sokkal, persze a fém miatt szal ez nem is hátrány lehet hisz érezni a minőséget hogy "van benne anyag"
    -nekem nem jött be a kijelzője, sima LCD-ből is volt ott szebb(pl az ACER stream gyönyörű volt)
    -állitólag nem olyan jó a hangszórója
    -rá kéne fizetnem(30.000-et talán)
    -galaxy-nak erősebb a videokártyája, pl Asphalt 6-nál lehet már nem mindegy

    meg aztán ki tudja milyen a hangminősége, biztos hogy jó de lehet más mint a Samu-é amivel pedig 100%-ig meg vagyok elégedve, lehet a hangszíne pont olyan ami nekem nem jön be, persze sok más embernek az a jó, szal kockázat

    tehát az elmúlt két napban rámtört a "VÁGY", de lehet csak a neve miatt

    jó kis teló nem szólom le és komolyan meg akartam venni mert unom/untam már ezt a műanyaglapátot(SGS :D ), de inkább nem

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák