Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Parallaxis #78 üzenetére

    tenyérrel minden telefont tudsz fogni, de amikor 2 ujjal akarod, itt kezdődik a probléma. a használhatóság nem az, hogy tudsz alkalmazkodni valamihez, hanem az, hogy olyan a kialakítása, hogy többféle helyzetben használhasd.

    az ízlésen vitatkozással teljesen egyetértek, eddig nem jött le, hogy szerinted kifejezetten szép az a nyelv ott, és stílusos, ha így van, akkor ezen nem vitázom, én azt hittem, nálad ez a "megszoktam már" kategóriában van.

  • madgie

    titán

    válasz Parallaxis #78 üzenetére

    Leírhatod hatszor is, attól pont, hogy lényegi infók kerültek le a státuszsorról. Végül is nem fontos az akkuszázalék, nem számít a BT állapota sem, hovatovább az Apple szerint húzzam le ezentúl a control centert az ébresztő állapotához is... hát köszi, biztos ehhez fogom igazítani a szokásaimat, végül is tartsam fejben, de akkor már fel is ébredhetek magamról.

    Meg azt se látjuk, ha beakad valami process, vagy csak tölt magának valamit, ami különösen mókás annak a fényében, hogy az i7-em a héten kétszer akadt be valami háttérfolyamat miatt és a státuszsávon mutatta, hogy “pörög a karika”, alig 15% akkut szívott csak le addigra. De hát ez se fontos, csak a dizájnos szarvacska.

    Az Apple a notis csatlakozóival (egy-két darab USB-C oszt adapterezz), meg most az iPhone X-szel olyan irányokat vett, ami nekem már sok. Csak a dizájn, csak a geekbench, amúgy meg egyre sz@rabb minden. Kivéve az iPad, ott végre olyan lett a cucc, amilyennek lennie kéne. Gondolom majd azt is elrontják pár év alatt :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák