Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raveinT

    tag

    válasz vakablak93 #521 üzenetére

    Akkor lehet nekem csak mázlim van. Kb 1 hétig használtam tok nélkül, amíg megérkezett amit rendeltem, azóta tokban van, semmi minőségbeli problémám nincs.

    Mindenesetre az egészet azért hoztam fel, mert a kolléga döntését elősegítendő szerettem volna a saját tapasztalataimat megosztani, és ő írta a xiaomit mint alternatívát.

    Írta fentebb valaki azt is, hogy az árbeli különbséget se felejtsük el, ez valóban lehet fegyvertény, de pont azért is írtam, hogy szerintem megéri a különbözetet (nem tudom most mennyibe kerül, én anno a mi a1-et 90 ezer körül vettem ha jól rémlik megjelenéskor, a pixelt tavaly 130 ezerért hardverapron, az eredeti tulaj is annyiért rendelte németből) a megbízható működés + google kamera + hosszútávú rendszeres frissítés miatt.

  • sxxorp

    őstag

    válasz vakablak93 #521 üzenetére

    Igazi stock Android gyakorlatilag csak Google által gyártott készülékeken jön. A legközelebb ehhez egyéb gyártók esetén az Andoid One jött.
    Érdekes, szerintem csak egy kevésbé felkészült felhasználó lát reklámokat a Xiaomi-ján, főleg Európában (Ázsiában úgy tudom ez tényleg ilyen modellben megy), hiszen csak pár beállítást kell tenni. Én az elmúlt 3 évben nem láttam reklámot MIUI-appon belül.
    Egyszerűen nem érted a népszerűséget? Mikor mindenki szembejön az autópályán, azért érdemes elgondolkozni ;]
    Ezek szerint a CPU+RAM mellett csak a lélek sem tesz jóvá egy telefont, számít a test is :D (pont az igénytelen kialakítás volt az egyik, ami visszatartott az akkor egyetlen kompakt méretű, jóval drágább, de még elfogadható árú alternatíva Pixel4a-tól, meg hogy teljesítményben is csak marginális előrelépés lett volna a jelentős korelőny ellenére).

Új hozzászólás Aktív témák