Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bl4ze

    veterán

    Segítsetek mi lehet, totál nem értem, és eléggé el vagyok keseredve : 2 hete jártam külföldön, manuálisan váltottam szolgáltatót, mivel a helyi Telenor értelemszerűen nem volt elérhető. Itt kezdődtek a bajok : elkezdte csinálni, hogy dobálta el a helyi Lengyel szolgáltatót. Haza jöttem is itthon is folytatódott. Észrevettem, hogy a hálózatok alatt nem volt bejelölve, hogy automatikusan a preferált (Telenor) hálózatra csatlakozzon. Beállítottam, onnan fogva kicsit jobb, de most is többször napota eltűnik a hálózat, és a mobilnet is lemegy "E" edge jelre, meg néha "H" EGY HELYBEN ülve. Máskor meg 4G ugyanott.
    Tegnap ahol eddig hónapok óta vígan ment a mobilnet ott nem tudtam oldalakat megnyitni, letölteni stb...
    :W
    A sim kártyát már 1x 2x kivettem, visszaraktam.

    Ami még nagyon furcsa és nem normális szerintem : hálózatok alatt ha a keresésre nyomok nagyon sokáig keres és 2X VAN a "Telenor HU". KÉTSZER !!!

    Telenorhoz bementem : csak nézett mint a hülye az ügyfélszolgálatos. Semmit nem tudott segíteni.
    :F :Y

    Van tippetek mi lehet, járt már valaki így ? A legújabb,legmodernebb sim kártya van a Telenortól.

    Ja, és STOCK 6.0.1, no root, májusi frissítés fent van. (OTA)

    [ Szerkesztve ]

    .:. bl4ze .:.

Új hozzászólás Aktív témák