Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamklark

    senior tag

    válasz kátú #3936 üzenetére

    fényerő csökkentés, csak rezgés ha hívnak, ébresztési mozdulat van (koppintás nem), amikor eszembe jut kilövöm a háttérben futó programokat, GPS-t akkor kapcsolom be ha kell nekem (pl hosszabb séta és kíváncsi vagyok az útvonalra) más nem jut hirtelen eszembe

    [ Szerkesztve ]

  • HSanyi

    tag

    válasz kátú #3936 üzenetére

    820-s, vagyis nem LTE-s az enyém.

    Két dolgot kell eldönteni:
    -izgulunk az akkumulátor miatt és alig használjuk az óra lehetőségeit, ekkor nekem a csúcs 4 nap volt. (értesítések szelektálása, mindig ott volt a teló, hogy annak a gps infóját használja az óra, értesítések erősen megszelektálva, fényerő 3-n és automatán)
    -utána rájössz, hogy naponta úgyis leveszed párszor az órát, ilyenkor ráteszem a dokkolóra (pc egy usb portján van, kikapcsolt állapotban is tölt)
    Most minden megy válogatás nélkül, soha nem merült le, töltés ciklus nem érdekel, mert hamarosan majd jön másik óra (ez már majdnem 1 éves) ami cserére ösztönöz, egyedül arra kell figyelnem, ha 4-8 órás tekerésre indulok (nyáron) akkor legalább 50% legyen benne, ha velem a teló, vagy 100%, ha nem viszek telefont.

    Szóval azt mondom, ha már 100EFt-t kiadtam valamiért leljem benne örömöm, ne kelljen akku para miatt limitálni....
    A telóm is így használom, mikor eszembe jut töltöm töltöttségtől függetlenül, ha elhal akkor lesz másik 200 € körüli, de már most is cserén gondolkodom Galileo gps miatt, így lehet az akksi gonddal nem is fogok szembesülni. (2 éves a Redmi Note 5 és még nincs érezhető degradáció.)

    [ Szerkesztve ]

    Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

Új hozzászólás Aktív témák