Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz Stauffenberg #121 üzenetére

    Igen, kompromisszumos, de pont ez a lényeg: van egy nem Pro vasad (egy sima iPad 7 az Applenél ugye nem a Pro felhasználókat célozza) de ha Pencilt akarsz abból mindenképp "Pro"-d lessz, anno ezt a iPad Prokhoz tervezték, csak visszafele kompatibilis lett időközben. Szóval kevesebb mint fél árért ezek teljesen vállalható kompromisszumok, jegyzetelni, terepen rajzokat készíteni, etc... tejesen fölösleges feature a nyomás/dőlésérzékenység. Amúgy van itthon ilyen cucc: két fiam van ( 7 és 8) egy-egy iPad7-el. Az egyik megkapta az én Pencilem (amit iPadProhoz vettem, csak megmaradt, miután a gépet eladtam) a másiknak egy ilyen. Összehasonlítva, oda kell figyelni, hogy az ember érezze a különbséget.
    Amúgy, mivel én megvettem a Affinity Photo és Design-t meg ProCreate-t anno Pro-hoz, családként vagyunk beállítva, szóval ezeken is kipróbáltam.
    ProCreate hibátlanul fut, 10+ layerrel, AP egy 40+mb -os DNG-vel azért küzdött rendesen, meg fagyogatott, de JPG-ből 6-8 layerrel simán elvolt, AD viszont lassú volt, zavaróan.

    [ Szerkesztve ]

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák