Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz IldiH #456 üzenetére

    Ez nem(csak)a telefont minősíti, inkább a szervizt.

    Nekem(még) semmi bajom a telefonommal, mégis kezdem úgy érezni, hogy nem jártam jobban, mintha rendeltem volna Kínából egy ruggedphone-t.Az Evolveo úgy félti a FW-it, mintha az atombomba receptjét tartalmaznák.Ennyi szupportja szinte bármelyik kínai telefonnak van...A szerviz pedig a szokásos Telemin...
    Nagyon jó, hogy nem kell felutaznom a fővárosba, ha meg akarom venni a nagyobb akksit, mert meg lehet rendelni a neten..Viszont ha használni is szeretném, akkor mégis fel kell utaznom, mert csak a szerviz tud megcsinálni egy olyan"bonyolult, összetett feladatot", mint a frissítés... :(((
    Mégegyszer leírom: nincs bajom a telefonnal.Csak elvesztette az előnyeit a többi strapatelefonnal szemben...Mostanában, ha megkérdeznek, már nem ajánlom másnak.Nem azért, mert germ jó, csak van alternatíva.Azok, amik eddig az Evolveo miatt pozitívumok voltak, már leértéktelenödtek.Használom a telefont, amíg tudom, de valószínű, hogy a következő telefonom nem Evolveo lesz.Nem a telefonba csalódtam, azzal semmi gondom, denem a "márkában"... :((

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák