Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz dugesz77 #43967 üzenetére

    A kb 44k comment vagy negyede banggoodos tojásfestős/kiforgatós/snapupos hsz, lehet megérett már egy külön mégoffabb topic a dologra... nyilván itt azért továbbra is be kell jelenteni, hogy akció van, de a másodpercenként 100 tojásbűvölést [emitt] folytatjuk. Én is áttekerem, illetve beleolvasgatok, meg találok is benne sokszor jó dolgokat, de akkor is nagy flood, aki hetente vetődik erre annak azért idő átnézni azt a párezer új commentet, és kiszűrni belőle a száz nem-tojásost.

    @(#43886) 206 cc: "nem tudom mit akarsz hajtani vele?...a QC rész használatához kell ugye a proci ami a töltendő készülékbem van ami engedélyezi a magasabb feszültségen való használatot." -- kizárólag 5V-ra kell, a QC-s csak azért játszana, mert olcsóbb :D Igazából azt se tudom, hogy a nem-QC-son mennyire lehet összeYkábelezni a két kimenetet... Amire meg kellene: bármi, ami 5V-ot eszik és nem elég neki az itthon fellelhető adapter. Pl. arduinos projekt, málnapécé, vagy ami most épp nem jut eszembe. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • csucsotke

    aktív tag

    válasz dugesz77 #43967 üzenetére

    Mert egyébként is rengeteget kell görgetni az usb lámpácska, xajomi miband, és powerbank miatt ,nemméghogy hozzájönnek az ilyen akciók is, ahol semmi érdekességről nem lehet olvasni, mert mindenki ugyanazt a használhatatlan bi..ba..t pörgeti, már előre tudom. Egyébként az a véleményem hogy ezek a használhatónak tűnő dolgoknak is, mint az ezerszer ismétlődő 2,4 amperes töltő, azért ekkora a marketingjük, mert leáldozóban van a csillaguk, amikor már a 15 perc alatt feltöltődő telefonok kora kezdődik, mindenhez adnak úgyis töltőt, én se vettem még 1 töltőt sem, mégis már van itthon egy cipősdoboznyi, szóval ezeket mind át kell görgetni...és akkor most itt a tojás, és hol van még a husvét, amikorra biztos nem fog ideérni az eggyujjas villogó szilikon nyúlnyál.

Új hozzászólás Aktív témák