Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz dugesz77 #43967 üzenetére

    A kb 44k comment vagy negyede banggoodos tojásfestős/kiforgatós/snapupos hsz, lehet megérett már egy külön mégoffabb topic a dologra... nyilván itt azért továbbra is be kell jelenteni, hogy akció van, de a másodpercenként 100 tojásbűvölést [emitt] folytatjuk. Én is áttekerem, illetve beleolvasgatok, meg találok is benne sokszor jó dolgokat, de akkor is nagy flood, aki hetente vetődik erre annak azért idő átnézni azt a párezer új commentet, és kiszűrni belőle a száz nem-tojásost.

    @(#43886) 206 cc: "nem tudom mit akarsz hajtani vele?...a QC rész használatához kell ugye a proci ami a töltendő készülékbem van ami engedélyezi a magasabb feszültségen való használatot." -- kizárólag 5V-ra kell, a QC-s csak azért játszana, mert olcsóbb :D Igazából azt se tudom, hogy a nem-QC-son mennyire lehet összeYkábelezni a két kimenetet... Amire meg kellene: bármi, ami 5V-ot eszik és nem elég neki az itthon fellelhető adapter. Pl. arduinos projekt, málnapécé, vagy ami most épp nem jut eszembe. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák