Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz bul07 #166689 üzenetére

    Nem pont a te általad linkeltre volt kupon meg már le is járt, sajnos
    Amúgy erre volt kupon iMars T260, kuponnal 15$+szál lett volna
    Amúgy most is olcsóbb mint amit te linkeltél alkalmazásban kicsit még olcsóbb US$21.66+száll

    Na de hogy én mit vettem
    Nekem ebből a Type: B type External verzió van
    Azért kellet mert nincs a kocsimba pótkerék
    Több mint egy hónapja van fent eddig jól teszi a dolgát
    Csak bedobtam középre ahogy ezen a képen is látható
    Kijelzője mozgásra kapcsol be, tehát csak akkor mutatja az értékeket ha mozog a kocsi, ha áll a kocsi kikapcsolja a kijelzőt, elég csak kinyitni a kocsi ajtót és már be is kapcsolja
    Mióta be lett szerelve nem volt töltve és még mindig megvan minden energia páca, tehát hihető hogy elég neki a saját solar tápja hogy az feltöltse
    Ha ezt tudom nem csinálok neki külön táp forrást

    Amúgy az enyém nem pontos, értem ez alatt hogy én kézi mérővel lőttem be a guminyomást előtte 2.55-2.59 értéknél tekertem fel minden keréknél(picit szisszen amikkor feltekeri az ember), és a fenti képen látható módon mutatja, de ez szerintem nem gond mert úgyis csak arra kell hogy lássa az ember ha csökken a nyomás

    Felrakás után viszont érdemes centríroztatni a kereket mert elég nagy súlya van a szenzornak amit a szelepre kell tekerni, (CR1632 3v elem van benne)
    Megnéztük 15g-ot jelent centrírozásnál, ez már jelentős és nagyobb sebességnél(90-100) már rázhatja a kormányt

    Amióta használom sokkal nyugatabb vagyok

    Most rákerestem a alin
    Fontos ezen a képen látható kijelző típust kerülni kell, ha kicsit rásüt a nap nehezen látható vagy egyáltalán nem (youtube videókon jól látszik ez)

    Találtam ahhoz hasonlót amit te is akarsz
    [link]
    US $17.36

    Meg van még ilyen fajta is 17$ magasságában [link]

    De 30$ ig sokfajta kinézetű van kinek milyen forma jön be

    Kicsit hosszú lett de hátha találtok közte hasznos információt :)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák