Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    A digitális órát keresőknek egy kis segítség, ha szeretnek barkáscsolni Digitális óra + hőmérő

    Az óra ugyan szereld magad, ha valaki nem ért hozzá, de kedve van elkezdeni a forrasztást ezzel nyugodtan megteheti nagyon egyszerű (aki meg ért hozzá annak ez ujjgyakorlat kb fél óra lehet annak aki már látott olyat aki már csinált valamit :D ). Nekem első próbálkozásom eddig semmit sem forrasztottam. Az óra nem tudom mennyire pontos még csak péntek óta megy eddig pontosank tűnik. A hőmérő nálam a hagyományoshoz mérve pontos, de kalibrálható, ha rosszul mérne akkor állíthatsz rajt (eltolással). Fényérzékelővel is rendelkezik a nappali jó erős fénye éjjel halványabbra változik.

    Tehát minimalistáknak akinek egy jól látható óra kell hőmérővel (ébreszteni is tud, de azt kikapcsoltam nekem ne ciripeljen :D ) 5V-os táppal megy a kábel tartozék a tápegység nem tehát kiöregedett 5v-os táp vagy bármilyen USB ajzat kell az üzemeltetéshet. Elelmről 1 napot bír áramszünet esetén bár nekem nincs benne, mert még nem vettem.

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák