Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz t72killer #73 üzenetére

    Kb. egyetlen dolog amit a lakásod kapcsán tenni tudsz, az a birtokvédelmi eljárás de sokat ne várj tőle. Hosszú huzavona és nem ilyen dolgokra találták ki, ráadásul jogilag még talán bizonyítani sem lehet, hogy a füstszag amit a lakásban érzel az kitől jött, milyen gyakorisággal és abból neked milyen káros élettani hatásokat kell elviselned...

    Emiatt remélem, hogy legalább a társasházi gangos és erkélyes szabályozás kérdése átmegy a döntéshozókon, mert így a lakóközösség tudna tenni valamit.

    Ringman: nálunk Pécsett már egy ideje tilos buszmegállókban szívni. Ha a közteresek büntetnének a belvárosban az Árkád / Konzum előtti megállókban bagózásért (ami egyébként feladatuk is lenne), akkor degeszre kereshetnék magukat.
    Egyedül a távolsági buszpályaudvaron (parasztelosztó) találkoztam olyannal, hogy elküldték a dohányosokat a dohányzást táblával tiltó területről, de azok rendőrök voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák