Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Hát, mégsem vártam meg az Xcover 5 megjelenését, ahogy a másik topikban javasolták itt az MA-n (remélem, nem bánom meg), és a CAT S41 mellett döntöttem, számos külföldi és magyar fórum és teszt elolvasása után. A soroksári edigitalban vettem meg ma, a vételnél még az eladó is azt mondta, hogy ez még neki is bejön, neki is kéne: ) Gondolom, nem sokan vesznek idehaza Caterpillart. Még nem üzemeltem be, mert nem volt rá időm, de külsőre eszméletlenül bejön. Egyáltalán nem nagyobb, mint az A5 2017-esem tokkal, max 2-3 millivel vastagabb, ami nekem nem gond. Az anyaghasználat eszméletlen kellemes, nagyon jó érzés kézbe venni és tapintani azt a hatszögletű "méhkasszerű" (?) mintázatot. Engem elsőre kézbe véve nem (csak) műanyagra emlékeztet a fogása, hanem valami kellemesebb tapintású anyag, mondjuk ebben az árkategóriában ez el is várható. Holnap beröffentem a gépezetet, és remélem, hogy a belsőben sem csalódom majd, beszámolok majd.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák