Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz szkukalek #46 üzenetére

    Én is pont ezt nézegttem, hogy elvileg ha lehúzod azt a fóliát, amin az S41 felirat meg a gombok megjelölése van, akkor is van rajta egy gyári fólia igaz, ami a gorilla glass 5-öt védi? Mert néztem most S41 JerryRigEverything videót, és ez is ezt igazolja.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Tulajok, egy kérdés! Lehet a CAT S41-et nem a gyári/saját, hanem más (3rd party) töltővel (vagy szimplán csak USB kábellel gépről) tölteni? Mert az árukeresőn vagy hol láttam egy ilyen értékelést, hogy nem lehet, de nem tudom elképzelni, hogy ilyen szintű korlátozás lenne ennél a telefonnál, az nagyon tökönlőné a felhasználót.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Hát, mégsem vártam meg az Xcover 5 megjelenését, ahogy a másik topikban javasolták itt az MA-n (remélem, nem bánom meg), és a CAT S41 mellett döntöttem, számos külföldi és magyar fórum és teszt elolvasása után. A soroksári edigitalban vettem meg ma, a vételnél még az eladó is azt mondta, hogy ez még neki is bejön, neki is kéne: ) Gondolom, nem sokan vesznek idehaza Caterpillart. Még nem üzemeltem be, mert nem volt rá időm, de külsőre eszméletlenül bejön. Egyáltalán nem nagyobb, mint az A5 2017-esem tokkal, max 2-3 millivel vastagabb, ami nekem nem gond. Az anyaghasználat eszméletlen kellemes, nagyon jó érzés kézbe venni és tapintani azt a hatszögletű "méhkasszerű" (?) mintázatot. Engem elsőre kézbe véve nem (csak) műanyagra emlékeztet a fogása, hanem valami kellemesebb tapintású anyag, mondjuk ebben az árkategóriában ez el is várható. Holnap beröffentem a gépezetet, és remélem, hogy a belsőben sem csalódom majd, beszámolok majd.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Ahogy ígértem, pár tapasztalat:
    eddig betonstabil a készülék, rebootnak, kifagyásnak, jelvesztésnek, hálóeldobásnak nyoma nincsen.
    A gyár által előre felrakott kijelzővédő fólia nagyon pontosan illeszkedik, sehol alatta egy porszem, szélei mind tapadnak, tehát 100%-osan van felrakva. Az USB csati tényleg nem ül mélyen, mint az összes többi strapatelónál, tehát bármelyik otthoni, régebbi töltővel, USB kábellel, vagy powerbankkal lehet tölteni. A push üzenetek pontosan, és jól megérkeznek, amit írnak nekem messengeren, az egyből csipog is, és villódzik a telefonon kék színnel az értesítési led. A b20-at ismeri, tehát nekem a SIM berakástól 4G-n (LTE) van folyamatosan, stabil, gyors, twitch nézéssel is leteszteltem már. A rendszer pörgős, nem akadozik (na persze nem egy S9-hez vagy P20 Pro-hoz viszonyítva), a 3 GB RAM és a 8 magos Helio P20 jó hatással van a teljesítményre, nekem amúgyis jó tapasztalataim vannak eddig az MTK-val kapcsolatban. És akkor jöjjön pár negatívum: ujjlenyomatolvasó ugyebár nincsen, bár nem tudom, hogy egy strapatelóra kell-e egyáltalán. A bal oldali "okosgomb" nagyon könnyen benyomódik, úgyhogy arra nem konfigoltam semmit, és azt sem értem, miért van egyáltalán ott. Az S41 kb 2-3 mm-el vastagabb csak, mint az A5 2017-esem tokkal együtt, tehát nem is mondható bumszlinak vagy vastagnak, de azért aki a vékony telókhoz van szokva, az megérzi a zsebében. Fájdalmam, hogy eddig nem találtam a bekapcsolható kékfényszűrőhöz (MiraVision segítségével) ütemezőt, pedig az nagyon megkönnyítené a használatát. Hosszabb használat után visszatérek még tapasztalatokkal.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz BxL #52 üzenetére

    Másik launcherrel meg lehet csinálni. Én az S9 launchert raktam rá, és egyből engedi a google search bart törölni. Meg minden más is megoldható vele. Nagyon jól testreszabható így.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák