Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Elf #982 üzenetére

    En irtam a 35-50-t. Es a csaladi logisztika ezen felul 1-2 km plusz, a tobbi a melohely (egyikunk oda-vissza 35, masikunk oda-vissza 50, igy kell erteni, gyerekek szallitasa eseten par plusz km, de azert mert 2-4 evig jar valahova, nem fogunk koltozni... 3-4 eve egy autoval tulajdonkeppen egy vonal menten az 50-es korrel megvolt mindenki, mindenki tudott ugyanakkor indulni. Most az egyik fel 8-ra, masik fel 9-re jar, nekem se olyan rugalmas a 9 ora, epp szerencse hogy nem kell bejarni.)
    Ugy kezdodott hogy Bekasrol jartunk Nyugati+Zuglo vasutallomas, itt nem votl auto, de kikoltozott az egyetem a Lagymanyosi melle legkozelebbi bkv 10-15 perc seta, na akkor lett. Aztan mi Pomazra (epitkezes), az most az 50km. A 35-t valoban en valasztottam, elotte volt egy 10 ev amikor innen 9km oda-vissza, de az a melohely (bar eredetileg maradtam volna barmeddig) a vezetoseg jelentos cserelgetese miatt szamomra (es anyagilag is) tarthatatlan maradt. Es hat innen az Arpad-hidnal kozelebb nem sok van (max. ha a Graphisoft-parkban lenne a ceg) ami kozelebb van.
    Majd nezd meg a mostani szuper kozlekedesedet akkor, amikor nem a legkozelebbi alt.suliba kell jarni, hanem mondjuk 8 oszt. gimibe es pont nem abba ahova eljut 10 evesen normalis idoben. Van ismeros, Bp teruleten bar peremkeruletben lakik, neki me'g autoval se esik utba ahova a gyerek akart jarni... igy ket atszallas majd egy ora egy iranyban. Kozben a szuloknek is lehet hogy melohelyet kell valtani, nyilvan figyelembe veszed a lakohelyet, de nem egyertelmu hogy az az elsodleges.
    Szoval ez egy evolucio, es itt ertuk el azt a pontot hogy ha mar auto akkor legyen arambol ezeket a tavokat megtevo.

Új hozzászólás Aktív témák