Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz schawo #819 üzenetére

    Bambanoval nem lehet versenyezni, ő a nagyfaluban is lehagy mindenkit, ezt pár éve megbeszéltük már vele. (azóta sincs fogalma senkinek, hogy milyen autója van. Tegyük hozzá, hogy ha nekem lenne egy Bentley-m, Ferrarim, vagy Lamborghinim, én sem tenném közkinccsé, pedig találkozom szinte minden nap ilyenekkel, szóval nem kizárt)

    Visszatérve a saját realitásomba: Van egy saját kis boltunk, ahova hetente 2-3x kell vinnünk 5-600kg árut. Ezt jelenleg egy 6 éve, 400k Ft-ért vett benzines 206-os peuget-val oldjuk meg 2 fordulóval alkalmanként, oda-vissza 20km, és családi autóként használva ezzel megyünk összesen max. 600km-ert havonta.(benzinben ez havi átlag 15k Ft) Összes szerelési kötségünk rá további 700k Ft-ot vett igénybe, ebben van minden karbantartás, egy kisebb baleset, egy hengerfejezés és egy vétlen gazdasági totálkár.
    Parkolásért nem kell fizetnünk pandémián kívűl sem, és a 3.-on lakunk, a legközelebbi elektromos töltő(2db) 3km-re van fizető parkolóban.
    Szerintem minden adatot leírtam. Bárkit felhatalmazok a matekra, hisz szeretnék egy újabb autót!

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák