Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dish17

    csendes tag

    válasz lezerpiramis #917 üzenetére

    Sajnos a leírtakra ez sem megoldás, én is ezt írtam, hogy az üzenetek, egyéb értesítések frissítése néha elég kusza, mondom nekem az még zavaróbb, hogy ami viszont megjelenik, az akkor sem tűnik el, ha a gépen már megnéztem, csak akkor ha a telón is megnézem, de azért ez és a többi sem olyan nagy hiba talán:)

    Még valami jacis kérdezted, hogy van e rá mód, hogy a dropbox feltolja a képeket magától, írtam, hogy nincs, valóban nem is találtam a beépített kliensben ilyet, viszont ugye egyéb okokból én feltettem egy androidos dropboxot, ami egyrészt tökéletesen működik, másrészt ma csinált egy olyat, hogy reggel elindítottam, mert néztem benne vmit, aztán be is zártam, de egy kis idő múlva egyszer csak ott volt egy értesítés a hub-ban, hogy a képeim sikeresen feltöltve a dropboxba, és valóban ott van a kb 80 kép a camera uploads mappában, ahogy pl droidon is történt, igazából nem értem a dolgot, mármint hogy hogy töltötte fel, ha amúgy bezártam és hogy akkor eddig miért nem töltötte fel, meg azt sem, hogy az androidos dropbox hogy küld értesítést a hubon keresztül, mivel a többi droidos program nem tesz ilyet, de a lényeg, hogy valahogy ez is működik:)

Új hozzászólás Aktív témák