Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • APippo

    tag

    Márciusban vettem egy fél éves Z10-et cirka 35k-ért. Androidról jöttem 6év után 2.1-től kezdve de úgy érzem, hogy a BB messze a legjobb szoftveresen jelenleg. Egyszerűen nincsen annyi nyűgje mint a droidnak. Arra való amire kitalálták, ha az ember átlátja és megszokja effektíve, nem kell mindet az orra elé nyomni akkor sokkal használhatóbb mint egy droid. Csalódásom csupán az aksit illetően volt, de nem panaszkodok miatta, eddig is töltöttem a telefonom esténként ezután is fogom, minden másra ott a pótaksi. És mint egyetemista mondom mindezt: zenét hallgatok, fényképezem a jegyzeteim, jegyzetelek, email/fb/twitter/instagram/cloud vonalon mozgok vele és egyszerűen jó, használható. Ízlések és pofonok erre ennyit tudok mondani.. Persze ha hencegni kell, hogy ú nézd 8 mag meg 24 megapixel 6 giga ram stb arra ott a droid 150+ért. Talán az alma még olyan ami - akinek van rá pénze - megéri. Mert az is arra való amire kitalálták. Én biztos nem mennék vissza fél év használat után droidra, inkább újítok ezen a vonalon.

Új hozzászólás Aktív témák