Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pamacs

    csendes tag

    válasz lezerpiramis #2629 üzenetére

    ebben én most pont nem vagyok már annyira biztos. az hogy a mail fiókok is ugyanott szerepelnek ahol a többi socail fiók... és az hogy egy adott mailfiók bállításánál ott van az hogy szinkronizálási időköz és az be van állítva hogy 5 perc (legkisebb) és így a mailek bejöttek (5percen belül) az úgy oké. de ott van felette, hogy push, ha támogatott... na az szerintem most lett támogatott. nempláne úgy hogy azok az appok amik csak a BB csatornán voltak (lettek volna) képesek kommunikálni (és mobilneten egyáltalán nem, így nem lehet átfedés) arra enged következtetni, hogy így már minden a BB szervereken megy keresztül. márcsak azért is, mert az APN módosításával a korábbi "mobilnetes út, átjáró" már megszűnt. ezek alapján tehát jelenleg midnen adat a BB-s átjáron megy ki ill. jön be

    legalábbis korlátozott hálózatos ismereteim alapján anygából ezt tudom így elképzelni

    (egyébként mint írtam is, nem fizetek többet. lényegében kevesebbet fizetek)

    [ Szerkesztve ]

    aranyos ez az "újonc" tagság így 5 éves reg után. ... oké, lassan 7 :) vagymár 8 :) és 11 :) 13. 18.

Új hozzászólás Aktív témák