Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz kárátékutyá #25358 üzenetére

    :F Ez így még rosszabb, mint az eredeti álláspontod :F

    Ezt írtad: "Miért korrekt? Mit tud amit a 4S nem tudott? Mennyivel nagyobb a felbontása? ( a PPI a lényeg ugyebár....)"

    Mit kellett volna a sorok között olvasni?
    Ebben hol a humor?
    Hol van ebben a szarkazmus?
    Honnan lehetett volna gondolni, hogy valami mögöttes tartalma lenne (szmájli segített volna nagyot).

    Értem én, hogy beégtél, mert ostobaságot mondtál, és most kissé modorosan próbálod menteni a menthetőt. Nem kell. Be kell vallani, hogy mellélőttél, de keményen.

    Szólásszabadság? :F Miről beszélsz? Mondtam én olyat, hogy ne írj, ne szólj hozzá? Csak rávilágítottam, hogy feltehetően ismerethiányból kifolyólag tévesen gondolsz valamit. Nem értelek, komolyan nem értelek.

    További modoroskodáshoz jó tanács, hogy ez csak akkor jön be, mint stílus, ha a helyesírás rendben van, anélkül nagyon kontraproduktív. Pl.: állsz két L, szólásszabadság egybeírandó. Stilisztikailag "egyenlőre" az almát vágod, mikor elfelezed, a szó amit kerestél az "egyelőre". Továbbá sem a humorérzék szót, sem annak jelentését nem kívánom a "magamévá tenni", ha érted hogy értem, átvitt értelemben konkrétan :DDD

Új hozzászólás Aktív témák