Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZo72

    tag

    válasz -KP- #23719 üzenetére

    Z10-en nekem ez van fent: MyScreen.

    [link]

    2db-os: 1 fényes, 1 matt fólia,

    A fényeset használom, a mattot még nem próbáltam.

    Talán nem olcsó, de én nagyon elégedett vagyok vele, mert:

    - Nagyon könnyen felrakható, ha szépen lassan csinálod, szinte magától, buborékmenetesen felsimul.
    (Talán én vagyok a béna, de az olcsóbb fóliákat sosem tudtam szépen felrakni semmire, ez meg simán felment, kínlódás, kapargatás, simogatás nélkül).

    - Szépen, pontosan illeszkedik az előlapi kameránál és érzékelőknél is.
    Ha nagyon alaposan megnézem, talán körben van egy pici keret, amennyivel kisebb a kijelzőnél; ez kb. 0.5-1mm között lehet, viszont ha csak úgy leteszed bárhová a telefont, nem látszik fóliázottnak.

    - Állítólag leszedhető és vizes átöblítés után újra felrakható (nem próbáltam).

    - Napfényben is szép és jól olvasható marad a kijelző (kivéve persze ha pont a napot látod tükröződni rajta. :-)

    - December óta van fent, azóta is karcmentes, teljesen újszerű állapotú a fólia (és szerencsére a telefon is).
    Igaz, tokban hordom a telefont de nem foglalkozom vele kiemelten, úgy gondolom teljesen átlagosan használom, nem babusgatom.

    Ami hátránya, hogy ez is gyűjti az ujjlenyomatokat, gyakran törölgetem de szerencsére erre nem kényes, könnyen letörölhető és nem viseli meg a fóliát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák