Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pamacs

    csendes tag

    válasz teo77 #2173 üzenetére

    tetszett sasa134 hsz-e, úgyhogy egy ilyen pro/kontra / Z10 - 10.2

    negatív/furcsa

    - kamera fókusz és kioldó rendszere nekem továbbra is furcsa és megszokhatatlan. bár amire nemrég jöttem rá, hogy ha nyomva tartod amikor meg van a fókusz akkor lokkolja és nem kezd el egyből újra fókuszt keresni. (ami főleg gyenge fényeknél halál) gyengébb fényeknél sajnos alapvetően gyenge a minőség, pl egy i4 (nem s) is simán veri ilyenkor

    - a kijelző üvegének felületet nekem néha mintha kicsit túl tapadós lenne. ha kicsit is izzadt az újjam, már tapad. ami főleg a felhúzásnál zavaró.

    - akku kb csak óvatosan és odafigyelve visz el egy teljes napot. (10.2?)

    - HUB kezelése, túl macerás a csoportos kijelölés ill. a törlés (nyomvatart vár, rábök stb) szerencsére itt ki lehet kapcsolni a törlés megerőséítését, de kár h pl képeknél a törlés dolog az még egy plusz lépés

    - csak idegesítő, nem különösebben fontos és app hiányosság. facebook appban a foursquare kommenteket jelzi ugye de nem lehet megnézni/látni

    - bár az még első alakalomkor volt, 10.0-val de a kontakok kezelés borzalmas volt. duplikált elemek és nem lehetett csak egyesével törölni! appot kellett hozzá keresni, amiből rádásul szinte mind fizetős volt, alig találtam olyat amivel ingyenesen tudom letörölni a kontaktjaim...
    azt hogy vezetéknév legyen elől mind a mai napig nem tudtam beállítani, igaz már megszoktam és jó így

    - kezd egyre több jó app lenni, de itt a többi markethez képest kb szinte midnen fizetős (de még kipróbálni sem lehet hogy tényleg jó e és megvedd e) a jók is de még a gagyi vackok is

    - hátlap... (recsek, ropog kicsit.. pedig max ha 5 alkalommal lett leszedve)

    - a gomb lehetne mondjuk a hangerő gombok alatt. macerás felnyúlni, mondjuk amikor csak meg kaarom nézni az értesítéseket

    - kár hogy nincs olyan hogy pop-up szerűen be lehetne állítani bizonyos értesítéseket hogy mutassa érkezéskor pár másodprecre. ülök a gép előtt, mellettem a telefon, csipog.. és meg kell fogni, felhúzni/megnyomni hogy lássam mi történt

    - nincs clash of clans :)

    pozitív

    - kezdetben ezért majdnem kidobtam, de 10.2-őn, debug tokenelve kb minden számroa fontos app megy végre (viber, teamviewr, skype, shazam, és sok egyéb anniyira nem fontos is: googlemaps, instagramm, speedtest stb) és egyre több jó appot és játékot találok a Worldben

    - az éjszakai mód nagyon klassz. elnémítja a jelzéseket és ha töltőn van a készülék, akkor nagyon halványan mutatja az órát. ami amúgy nagyon szép design - itt ami nekem még kicsit negatív, hogy ilyenkor az ébresztés szundizása ill. elvetése nekem nem egyértelmű

    - multitasking kezelés, böngésző, a lehúzható kontrolpanel, blackberry link (hazaérek és ugye autómatikusan csatalkozika wifire és onnantól kezdve autómatikusan megjelenik a hálózaton, a pc hozzáadja hálózati meghajtóként és még a wd tv is egyből látja), hdmi,

    - és igen, a gesztusvezérlés! fél nap alatt úgy megzsokja az ember, hogy onnantól kezdve úgy nyúl már midnen telefonhoz :) céges androidot már a bb utáni 3. nap óta mindig úgy akarom kinyitni, meg appból visszalépni aztán rájövök h itt gomb van :)

    persze én majdnem a kezdetek óta 10.2-vel haszálmom, lehet van több olyan dolog is (pl főoldali notifikációk) ami ez alatti rendszereken még nincs.

    i4 után megbántam-e hogy ezt vettem és nem 4s-t vagy 5-öt? nem (és tény, hogy nagyon jó az ios és az iphone)

    aranyos ez az "újonc" tagság így 5 éves reg után. ... oké, lassan 7 :) vagymár 8 :) és 11 :) 13. 18.

Új hozzászólás Aktív témák