Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz eventus #21199 üzenetére

    Nokia E72-m van, és nincsen az előfizumhoz net. :P Az mondjuk igaz, hogy a húgom 2 éve levedlett telefonja, meg ugye ki is lett tárgyalva, hogy ezek még nem okosak. :)) Otthon van wifi, melóban van wifi, kerékpározás közben amúgy sem bizergálom a telefont, vonaton, buszon olvasok, ha elmegyek sétálni sokszor a telefont is otthon hagyom. Nem vagyok fontos ember. :DD És nem azért fogom Q5-öt venni - ami itt félig off :B -, mert menő, hanem mert qwerty függő vagyok, kellenek a naptárfunkciók - stabil rendszer, jó hangminőség - és nem akarok mindenhová notit cipelni, hogy ránézhessek netre, tudjak kommunikálni az ismerősökkel. Ahová rendszeresen járok - család, munka, iskola - ott van wifi. Nem égek a vágytól, hogy utazás közben is chateljek, vagy a netet bújjam, és a munkám is irodai, nem szaladgálós - amihez kellhet az állandó online kapcsolat.
    Pííííííííííísz!... :)) Amúgy értem mire utaltál, csak nem feltétlenül értek egyet. Nekem például fullra nincsen szükségem arra, hogy állandóan online legyek, de attól még szükségem lehet egy okos - jáj de rühellem ezt a sok okosságot... - telefon képességeire. :K

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák