Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Polarstar #13981 üzenetére

    nem lehet, hogy "online" a Telenor APN, és nem "internet"?

    nem tudom, láttátok-e, de van geekbench 3. ez amiatt lehet érdekes, hogy akik más platformról jönnek/jöttek (főleg android), azoknak jellemzően van egy jófajta benchmark fixációjuk. az STL100-1 és STL 100-2 közti különbségek kutatása során egy idő után feltűnt, hogy miközben mindenki igyekszik a kép típus haszálata közben tapasztalható sebességkülönbséget szavakba önteni (bagatellizálni vagy felnagyítani), addig ezt androidnál úgy szoktuk megoldani, hogy "ez ennyit tud antutuban/quadrantban/geekbenchen, a másik meg annyit". és máris vannak könnyen összemérhető számadatok, olyan jelzők helyett, mint "elhanyagolható, minimális", vagy éppen "drámai, nagyságrendbeli". nyilván ezek még mindig nem azt mutatják, hogy a gyakorlatban mit fogunk tapasztalni, de a többségnek a benchmark eredmények "kifejezőbbek".

    mellesleg van ugye ez a hírhedt video.
    én ezt kipróbáltam, és arra jutottam, hogy vagy korántsem ekkora a különbség a két készülék között, vagy látványosat gyorsult időközben az oprendszer, ugyanis a Beach Buggy Blitz indításakor a videoban látható, kb 6 mp-es különbség helyett a saját készülékem kb 1 mp-el marad le a videoban látható STL-100-2-től.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák