Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz Martin Eden #5630 üzenetére

    A vaku erősségét hogyan mérted?
    Egy S3-as kamerája F2.6-os, a OP5-é F1,7-es. Ez azt jelenti, hogy a OP kb. 6x annyi mennyiségű fényt enged rá a képalkotóra, mint az S3-as.Ha fele olyan erős a vaku, akkor még mindig 3x többet tud a kamera hasznosítani a fényből.

    Az értesítő LED fénye pont elég szerintem, éjjel az S3-asom (még mindig megvan, él, virul) képes ütemesen bevilágítani az egész szobát. Szükségtelen. Ránézel, látod, hogy van VALAMI. Szerintem.

    Az OIS-nél (ami – leegyszerűsítve – egy analóg úszólencse és eléggé érzékeny a mágneses térre) jobb megoldás az EIS (amit a Pixelben alkalmazott először a Google), HA van mögötte elég erős processzor (a SD835-ös elég erős ehhez. Is.)
    Azon kívül a milliós nagyságrendű Canon optikákban is mos az OIS. Elkerülhetetlen. Azonkívül van egy elkerülhetetlen késése is.
    Ráadásul az EIS-sel stabilizált kamerák jóval kisebb helyett foglalnak el az úszólencse elhagyásával.

    Szóval az EIS az jó barát. :)

    A B20 meg?
    Bebizonyosodott, hogy mára nélkülözhetetlen, Magyarországon közel 92%-os LTE lefedettséget biztosít a 800 MHz-es sáv, főleg, hogy a Telenor és a Telekom összefeküdt ebben.

    Xiaomiben is vannak olyan típusok, amikben van B20, de nem az ilyenek vannak többségben.

    Szerintem NAGYON jól döntöttél a OP5 mellett! :)

Új hozzászólás Aktív témák