Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Mr.C #5298 üzenetére

    Nekem az is jó, és értem amit leírtál. De ahogy hozzáálltak a srácok a teszteléshez, én személy szerint nem hullatnék könnyeket ha a MA életében először nem a teszt topikja gyűjtené a legtöbb hozzászólást, hanem a bejelentésé. Ez ilyen reszeld magad geek teló, fikázta mindenki, leszarta a MA, és mégis lett 5300 hozzászólás. Tökéletesen illene a sztoriba, hogy megszakítsa ezt a trendet.
    "Ha lett volna teszt egy hónappal ezelőtt, akkor nem lenne ez kérdés, mindenki szó nélkül menne át oda."
    De nem volt, mindenki az ájfón klónon meg a zselén lovagolt, és ez így mégis magától életre kelt, mi keltettük életre. Ha valaki ott kér segítséget, és tudom a választ, nem fogom tőle megtagadni. De - tulajként - nekem ez A topik egyelőre. Ha átkerül a súlypont oda, én nem fogok dacból itt maradni, de egyelőre a súlypont itt van. Én nem zárnék topikot, álljon örök mementóul egy 125 hsz-es csonka teszt topik és egy (később már) 10+ ezres felhasználói topik annak, hogy a támogatást a közösség jelenti :D
    Ez is egy vélemény, ha a törzsközönség másképp látja, én csatlakozom ahhoz.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák