Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    Tegnap megérkezett az enyém is. Immár 3 boldogítja a családunkat...
    Tekintve hogy pár napja azt mondta az enyémben az aksi hogy hát hirtelen elkezdett erősen csökkenni az üzemidő. Nem nagyon várhattam a cserével... Jó áron is vettem éppen.
    256 -os 128 -as árában.

    Pár apró gondolat.
    Egyenként vannak kiadva a frissítések és nincs kiadva a fullos utolsó, így mindegyiket le kell tölteni és egyenként telepítgetni. Ez olyan izé... Fura...
    Nem tudom mi az oka de mindegy. Eleinte melegedett aztán ahogy jöttek a frissítések úgy egyre hűvösebb lett :)

    Mérete tök jó, frankón működik.
    Google -nek nincs megoldása az összes adat átmásolására?
    Minden beállítás átvitele se sikerült. Kontaktok nyilván, üzenetek is. Gugliba belépés is, de amúgy csak az alkalmazásokat vitte át. Viszont calculator, óra, névjegyzék app ból most van kettő :D Kicsit elbizonytalanodtam melyik az eredeti. Vegytiszta gugli fón ról váltottam.
    ASUS adat másoló programja viszont átszipkázta az összes fényképet, videót, zenét, fileokat.
    Elsőre nem óhajtott működni de a régi telefon restart után ment.

    Nekem tetszik. Gyors minden területen. Bár a töltési sebességet vissza vettem, de tojik rá ugyan úgy maxon tölti. Töltés limiter nem tudom hogy hívják az működik.

    A gyári tok ami szívfájdalmam hogy egy egyszerű átlátszó szilikon frankó lett volna, mert ez nagyon csúszik.

    Ájfón kollégám (neki minden epöl, ami nem baj nekem is volt és nagyon szerettem) mondja milyen randa telefon ez. És igen kicsit igaza van. Kamera sziget nagyon fura. De mondom almának nem fogják nézni hanem valami olcsó vacaknak és nem lopják el :)

    Kevés fénynél videózással mi volt a baj? Csak kipróbáltam a youtube -ot rajta és ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák