Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Parson #15492 üzenetére

    Ertelek, de az okosora kulonleges allatfaj. Egyreszt kiegeszito, azaz fontos h nez ki, hordani kell, masreszt viszont technikai eszkoz funkciokkal. Namarmost akinek a tech resze nem fontos, az ugyse okosorat fog hordani, hanem valami rendes butaorat. Akinek viszont fontos a noti, a health tracking, annak 10000% h 10 evnel sokkal hamarabb fog olyan uj tudas jonni, ami cserere sarkallja.

    visszaterve a telefonos peldara: valakit vagy erdekel az okostelefon, vagy nem. Ha erdekli, nem 10 eves iphone 3gsse fog rohangalni. Ha nem erdekli, akkor meg egy butafonnal sokkal jobban jar :)

    persze evekben mas a ketto, szemelyenkent valtozo, 5+ evet el lehet veluk lemni, az biztos, tobbrol nem tudjuk mert meg jincs idosebb. De a nulladik gent min 1x ezalatt az ido alatt biztos lecserelte mar a tobbseg ;)

  • Parson

    addikt

    válasz Parson #15492 üzenetére

    Szóval nem a legujjabb hanem a legújabb, sorry.

    Valszeg amúgy tesztelésként elsöre csak 1 példány lesz, mert ha nagyon nem gyere be azoknak kiknek szánom, akkor fölösleges kiadás lenne.
    Ellenben a számlap feletti üveglap mennyire ütésálló, mert én pl hetente vágom neki véletlenül az óráimat valami kilincsnek vagy hasonlónak... Ezek spec birják is. :F

    (#15493) Madwe -> Értem amire gondolsz, de vannak userek, akiknek elég kevesebb funkció is, az viszont müködjön stabilan, megbizhatóan. Szerintem a min 5 év az totál elvárható lenne egy órától, legyen az bármilyen elektronikájú... hiszen az csak egy óra (és itt tudom, hogy de ez okosóra, viszont induljunk ki szépen a normál karórákból, hiszen a végfelhasználás funkciója szerinti csoportositás fontosabb kellene hogy legyen, mint a belsö felépités szerinti).

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák