Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Titana

    tag

    Sziasztok!

    Pár napja vettem egy 6S Plus telefont,vettem hozzá egy RHA 750i fülhallgatót ami gyönyörűen szólt,majd azt vettem észre, hogy nem tudok léptetni a számok között,aztán azt,hogy nem tudom ki vagy bekapcsolni a zenét.Hangerő fel-le működött,hívás fogadása működött.Nem tudtam elképzelni,hogy mi a csoda van,majd észre vettem,hogy a jack dugó kimászik a helyéről,( szó szerint)azt hittem Én nyomtam bele rosszúl,de nem ,egy két napot elszórakoztam vele,majd vissza vittem az iCentre üzletbe ahol megnézték,kipróbálták és tényleg Ők is azt tapasztalták,hogy bizony a jack dugó kimászik. Az összes kiállított uj modellnél, a 6s ,6S plus-nál le ellenőrizték.Megnéztük hogy a korábbi modelleknél mi a helyzett( iPhone 6, 6 Plus,5C) mindegyiknél tökéletesen passzolt a jack dugó.Úgy tünik valami gyártási hiba történt,de eddig erről sehol sem írtak,úgy látszik még nem tünt fel senkinek.Amúgy az eredeti füles amit adtak hozzá az is egy kicsit lazábban megy bele mint az előző modellekbe,ezt is ki próbáltuk. :Y :Y :Y :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák