Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    Én használtam ios-t és androidot is felváltva és egyszerre is.Én mind a 2 rendszert egyformán szeretem és gyűlölöm is.Mindegyiknek megvannak az előnyei és hárányai is,nem lehet egyértelműen kijelenteni hogy az egyik jobb mint a másik.Van amelyik ebben jobb,van amelyik abban és PONT!
    Nekem soha nem esett nehezemre a rendszerek közötti váltás se.
    Volt i6-om,szerettem is,de én nem estem hanyatt az üzemidejétől,szóval lehet ezt csűrni-csavarni,kicsi az akkuja.
    Nálam a töltő az utitárs volt,míg a Samsungomnál ezt nem kell hordanom,mind összesített,mind screentimeban legalább 50%-kal többet hoz a Samu,ami azért komoly órákat jelent.
    Tudom nagyobb akku...
    De a végeredmény a lényeg felhasználói szempontból!
    Bár aki kezdetek óta iphone felhasználó,annak ez folyamatos előrelépés,mert pl az i5S-hez képest jobb az akkuja,ahogy valószínüleg az i6S akkuja is jobb mint az i4-5-5S generációnak,így akik ezekről váltanak biztosan elégedettek ezzel a szerény üzemidővel is.
    De egy jobb droid üzemidejéhez képest ezek még mindig gyenge eredmények,kivéve a 6Plus/6S Plus párost,de ott tisztességes telep is került a burkolat alá.

    De mindezek ellenére ha lenne fölös 3kilóm,szerintem a droid mellé beújítanél egy 6S Plus 64GB-t! :D
    Ki tudja,jön a karácsony és az év végi prémium... :DDD

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák