Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz lugosi #4977 üzenetére

    Tehát ami ami a médiában megjelenik az igaz! ?
    Akkor a hidraulikus hajlításos dolgot miért nem veszed mérvadónak?
    Én arra alapozok ami a személyes tapasztalatom és a környezetemben lévőké.És van vagy 2 tucat I6.
    Ha valakié akkor az enyém kap rendesen tok nélkül :)

    Előző telefonokhoz nem igazán lehet hasonlítani ,mivel jelentősen csökken folyamatosan a telefonok vastagsága. Tehát ez sem mérvadó!

    Persze ,hogy rágörcsöltünk ,mert ez hülyeség és általában a másik tábor képviselői hangoztatják előszeretettel!
    Neked milyen telefonod van? :)

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz lugosi #4977 üzenetére

    Látom, egy kicsit rágörcsöltetek a témára időközben. Szerintem nem kell görcsösen erőlködni, akár a wired cikkéből is látod, hogy nem más, hanem a korábbival azonos hétköznapi használat mellett kellett 4 nap ahhoz, hogy hajlott legyen. Azért ez elég kevés behatásnak tűnik nekem.

    Nem védeni akarom a telefont, mert amúgy lesz@rom, nem vagyok apple fan, de ha normál használattól ~4 nap alatt hajolna akkor világ botrány lett volna már régen. Ha megnézed hány millió darab kelt el már belőle, akkor ezek a hajlási sztorik hangyaf@szányiak. Az meg hogy a cikkírónak hogy hajlott el megnézném, van az a pénz amiért bármit bele írnak csak hogy degradáljanak valamit. Erre volt már rengeteg hasonló példa (nem csak elektronikai vonalon).

    Amúgy engem ebbe az egészbe a zsebes sztori idegesített fel, hogy ott csak úgy meghajlik...Amibe ha te is kicsit belegondolsz elég vicces, na meg mi a magyarázata hogy ugyan már hogy, mitől a zsebedben ha rá sem ülsz...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák