Hirdetés

  • Computex 2024: Kingston mindenhol

    ph A mesterséges intelligencia futtatásához sok RAM kell – és ez nem kerüli el a Kingston figyelmét sem.

  • Elnéztük a mai dátumot

    ma Nem holnap, ma mutatkozik, pontosabban mutatkozott be a HTC U24 Pro, csak elnéztük (mármint én) egy nappal a dátumot.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    válasz troszti #2965 üzenetére

    Sajnos a hetesnél is folyamatosan újratöltöget a safari, valamikor már kettő nyitott lap esetében is. Mostanában viszont egyre többször kidob az "asztalra" (FC) na ez már inkább zavaró nekem, mint az újratöltöt lapok. Ezért is gondolkodtam el a frissítésen, de aggódok nehogy még lassabb legyen.
    Az érezhető külömbség 7 8 között inkább negatív, vagy pozitív, illetve melyik javára.
    Az új funkciók küzül csak az átirányított hívásos dolog ami hiányzik, mert a telefonon már 8-as iOS van.

    @ blakey: sajnos a régebbi nyolsakohoz nem volt szerencsém, ezért viszonyítási alapom sincs.

    @ zitta: köszi.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák