Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Ulkesh #754 üzenetére

    Akkor már csak azt kell tudni, hogy már az első Thinkpadhez is volt-e ilyen dokkoló
    (Az első Thinkpad 700, 700c, 700t 1992 októberében került piacra, a Powerbook Duo 210 ugyancsak ) előfordulhat, hogy nagyjából azonos időben kerültek ki, de én még emlékszem, hogy az első ilyen megoldásnak hirdették Apple-ék.

    Ez azért is jó kérdés, mert maga a Thinkpad brand 1992-ben került bevezetésre - de azelőtt is voltak IBM laptopok. :))

    A reklámokra én sajnos nem emlékezhetek, 10 éves voltam 1992-ben, bár a családba kb. akkor került az első laptop, ami egy Diplomat "márkájú" hordozható PC volt inkább, 386 SX-25-ös processzorral. Anyám munkahelyi gépe volt, még góliátelemekkel, illetve rúd-szerű akkumulátorral ment, végül csak tavaly került végleges leselejtezésre és még teljesen működőképes masina volt (bekapcsoltam, leteszteltem). :)

    Az első generációs Macbook Pro az előd Powerbook házát örökölte, a második generációnál váltottak.

    Azért nem ilyen durvulatra gondoltam, mint szériahiba. ;] Hanem inkább ilyesmire.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák