Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz gerii #3 üzenetére

    Ezt mondjuk el lehet mondani minden gyártóról, Samsung és LG sem igazán ad olyan telefont ebben az árkategóriában, amit ne köröznének le a kínaiak. Szerintem 120k az az összeg, ami felett érdemes lehet elgondolkodni nagyobb gyártók telóin, ez alatt hülyeség nem kínait venni.

    (#19) Tidzsimon: +1, nagyon ért hozzá mindenki. Nem lepődök meg, hisz' köztudott, hogy a fórumokon lehet megtalálni a világ legjobb marketingeseit, cégvezetőit, fociedzőit, politikusait stb.

    (#75) Xaels: "A G Flex 2 és a V10 akkor mik?..." :R Ez valahogy sosem jut az emberek eszébe, amikor elkezdik fikázni a Sony-t.

    (#73) Quasi_modo: "A műanyagtól nem lehet prémium?" Nem. Megint csak a kínaiakat tudom felhozni példának, bőven 100k alatt is adnak fém házas (vagy keretes) telefont, a Z5C viszont a leggagyibb GSM boltban is 150k. Feleennyiért sem lehetne kimagaslóan jónak nevezni az anyaghasználatát a konkurenciához mérten, pláne nem ezen az áron. Nem prémium, csak egy korrekt, de iszonyúan túlárazott termék. A többi résszel egyetértek.

    Remélem összeszedi magát a Sony, pár év múlva szeretnék ismét tőlük venni telót. Sajnos most nincs egy darab normális modelljük sem a Z5 családot leszámítva, viszont nekem ezek nem érik meg a felárat, így most életemben először kínai telóm lesz, valószínűleg egy OnePlus X (legalább kicsit Sony-san néz ki a hátlap miatt ;] ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák