Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi0307

    senior tag

    Üdv mindenkinek.

    Az lenne a kérdésem hogy ha átszeretnék menni stabilról bétára akkor mindenképp kell nyitni a bootladert? Mi ennek a metódusa?

    Meg ha már itt vagyok mondanék a telefonról is véleményt így pár nap használat után: Első az akksi mert sokan szidják. O+ 3T-ről váltottam az újkorában nagyon max 4 óra SOT-ot tudott ennyit a Xiaomi is kibír, igaz többet már nehezen szóval szerintem abszolút vállalható, főleg hogy jóval nagyobb a kijelző. Én is féltem de pozitív a csalódás. A másik sokat szidott dolog a kamera. Hát itt már más a helyzet, valóban nem a legjobb a helyzet de ez se tragikus. Ami nekem nem tetszik de ez tipikus Xiaomi/Huawei betegség, hogy elképesztő módon mossák a zajt így olajfestmény lesz minden. Ezen remélem még csiszolnak vagy jön egy fasza Gcam mert ami most kint van port hát az egy kula. Ezeken kívül nagyon jó lett a telefon a rendszer nagyon pörgős és folyékony, minden olyan faszán de gyorsan animált, hogy élvezet nyomkodni. Összeségében szerintem korántsem olyan temetni való telefon mint amennyire itt ostorozzák az OIS és az akksi miatt. Én élégedett vagyok vele, de azért kiváncsi leszek a csúcs Redmire, hogy az mit gurít ezt még akkor vissza tudom vinni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák