Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quadroracer

    tag

    válasz wesker24 #5396 üzenetére

    Szia!

    Szerintem mukodnie kell a te Internetkapcsolatoddal is! Csak nezd at a bongeszo beallitasokat az IE-nel. Igaz ez csak egy tipp, de probald meg!
    Tehat IE-->Internetbeallitasok-->Kapcsolatok
    Itt nezd meg, hogy latsz e valamit a Telefonos es virtualis maganhalozati beallitasoknal(huh de hosszu..) Szerintem ott latnod kell valamit, ha igen akkor katt ra es nezd at a beallitasait. Ha lattal ott valamit ha nem sztem nezd meg a helyi halozat beallitasait ugyanezen a fulon!
    Ha beleleptel akkor sztem legyen bepipalva az automatikus eszleles! Ezen kivul pedig sehol ne legyen pipa ha nem hasznalsz proxyt!
    Remelem segitett, ha nem akkor se csuggedj, mert csak valami beallitas miatt nem megy ki a gameguard! En ilyen esetrol tudtam de nalad lehet mas van, de azert proba cseresznye! ;) Ha nem segitett akkor vedd elo az internetes papirjaidat es bongeszd at, hatha vmi nincs jol bekonfigolva!
    Sok sikert! Viszlat a palyan!

    PT: Laca 2 (Hun); Level-R: Manji Takeshi

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz wesker24 #5396 üzenetére

    Töröld ki a gameguard mappa tartalmát vagy :
    -ha routered van nyisd meg ezeket a portokat: UDP 12321-12329
    -kaccsoljad ki ,ha ezek bármelyike fennt van : PeerGuardian, Daemon tools, Steam, threatfire, rivatuner, omega drivers, multires, powerstrip, ati tray tools, dna drivers vagy más 3rd party graphics utilities cucc
    Az aeria fórumáról kontárkodtam: (egyébként ez 1 ismemnek segített)
    1. Startmenü, futtatás, beírod: sysdm.cpl és enter (-t nyomsz)
    2. Speciális fűl, teljesítménynél katt a beállításokra.
    3. Adatvégrehatás megakadályozása fűl,Adatvégrehatás megakadályozása fontosabb windows programoknál és szolgáltatásoknál <- ez legyen kiválasztva!
    4. kattanj az OK-ra 2x.

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák