Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz nemorino #264413 üzenetére

    Rosszul öregednek ezek a játékok. Emlékszem, hogy mekkora élmény volt anno a megjelenés évében az AC2, aztán a Brotherhood, picit később a Black Flag. Manapság meg előveszed és jön a fú, mi ez az elvault szar szindróma.

  • fausto

    addikt

    válasz nemorino #264413 üzenetére

    Azért a Revelations-t nem szokás a top AC játékok között emlegetni, valószínűleg azért húztak le Ezio-ról még egy bőrt, mert eléggé betaláltak vele. A sztori tényleg nem egy extra, a látvány és a gameplay sem sokat fejlődött. Szerintem a kor/helyszín sem volt ütős.
    Azzal nem értek egyet, hogy azt szeretik a legtöbben, amelyikkel elsőként találkoztak, mert az első részt pl. nem szokták szeretni :)
    A második rész nagy előrelépés volt minden tekintetben. A megjelenésekor gyönyörű volt, a parkour még kihívás volt, át kellett gondolni, hogy hova hogyan mászol fel. Voltak benne logikai feladványok, ezek mind kikoptak idővel. Nagyon szerettem benne azokat a helyszíneket "tomb raider" szerű helyszíneket, nem jut eszembe a neve.
    Azzal egyetértek, hogy sajnos ezekkel a játékokkal nem jó "visszafelé" haladni, nem öregedtek jól. A látvány nyílván már nem olyan jó, az irányítás egyszerűsödött, a lehetőségek bővültek.
    A másik, hogy az is sokat számít, hogy kinek mennyire jön be az adott kor, helyszín. Nekem pl. a londoni szetting nem jött be, úgyhogy én nem vittem végig a Syndicate-et.
    Amúgy egy nagyon jó Checkpoint adás az AC sorozatról, érdemes meghallgatni!

    Jut eszembe, a második rész zenéit imádtam, még most is szoktam hallgatni meló közben :)

    [ Szerkesztve ]

  • Gery9112

    őstag

    válasz nemorino #264413 üzenetére

    Az első rész óta játszom AC-vel és a mai napig az Ezio trilógia a kedvencem, talán a Revelations jött be a legjobban.
    Persze gameplay szempontjából biztos közrejátszik, hogy még megjelenéskor (is) játszottam vele így túlteszem magam azon, hogy elavult.
    Viszont! karakterek/helyszínek/történet/modernkori szál/mondanivaló/hangulat és zene szempontjából a mai részek elbújhatnak. Nem véletlenül volt hírértéke annak, hogy Jesper Kyd visszatér az AC zenéjét komponálni. Egy idézet a régebbi részekből több mondanivalót tartalmaz mint az utolsó 2-3 rész egésze.
    “To say that nothing is true is to realize that the foundations of society are fragile and that we must be the shepherds of our civilization.
    To say that everything is permitted is to understand that we are the architects of our actions, and that we must live with their consequences, whether glorious of tragic.”

    [ Szerkesztve ]

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák