Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    Párszáz hozzászólással ezelőtt terítéken volt a Grid - hétvégén végre kormánnyal is tudtam csapatni, így végre objektív(nek látszó) véleményt tudtam róla alkotni. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy alapból túlkormányzottra van belőve a legtöbb autó - nem mind, és nem egyforma mértékben. A vezetési stílus inkább a DriveClubhoz áll közel, nem pedig a Gran Tursimo Sporthoz (csak hogy könnyebb legyen elhelyezni), a DC-ben meg érzésre inkább alulkormányzottak a kocsik. Alapvetően egyikkel sincs különösebb gond, csak épp az egyszerű hétköznapi ember az egyszerű, hétköznapi autójához van szokva, ami pedig szintén alulkormányzottra van beállítva gyárilag, mert úgy biztonságosabb. Szóval lehet, hogy a Gridnél így (is) akarták eladni a versenyautó feelinget - bár valamennyit lehet játszani a beállításokkal, ha valakit nagyon zavar. Szerintem csak megszokás kérdése. De gamepaddel nehezebb játszani, az is biztos. Simcade, de inkább a 'cade irányba húz.

    Hosszas töprengés után csak újrapasztáztam a PS4 Slimemet. Nem volt igazából különösebben hangos, csak a teteje volt kellemetlenül meleg. Arctic Cooling MX-2-t kapott, és még így is sikerült csendesebbé válnia, de ami még jobb: hűvösebb is. Szóval csak megéri pasztát cserélni, az MX-2 meg eléggé költséghatékony megoldás. Örülünk, Vincent.

Új hozzászólás Aktív témák