Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Garada

    őstag

    válasz malphitee #19173 üzenetére

    Volt szerencsém kipróbálni a Sony Wireless Gold-ot is tehát egy jó kis összehasonlítási alapot tudok írni.Zenét hallgattam vele igaz a gépemen van egy kis program is hangkártya boost ami még jobb hangzást tud biztosítani.Ps4-en egyáltalán nem hallgattam zenét tehát arról nem tudok írni.Mikrofonnal teljesen meg vagyok elégedve nyújta számomra azt a minőséget amire szükség van.A Sony fülese annyiból előnyösebb hogy teljeskörűen látszik hogy konzolra van tervezve hisz mindent támogat és mint Madwe is elmondta az Infamous esetét.Ez a füles nem képes 7.1-re csak 5.1-es Surround-ra képes de a hangzás szerintem is is brutál jó.Bf4 esetében nagyon jól előjön a térhangzás és igazán bele tudom élni magam a játékba.A mikrofon levehető ha esetleg zavar és 7-8 óra használat után sem éreztem azt hogy nagyon elfáradt volna a fülem alatta.Basszsusa rendben van.Összeségében szerintem egy jó kis füles de ha téged feltétlen érdekel az hogy egy játék milyen támogatást nyújt esetleg külön portolást is akarsz a fülesre akkor a sony a neked való társ.

Új hozzászólás Aktív témák